Kargo Seçenekleri

Dekoryon’dan aldığınız ürünler, sipariş esnasında belirttiğiniz teslimat adresine teslim edilir. Paketinizin kargo şubesinden teslim alınması seçeneği sunulmamakla beraber, belirtilen adreste yaşayan başka bir kişiye ürünün teslimi halinde Dekoryon’un herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Siparişinizin kargo şirketine teslim edilmesini takiben, kayıtlı e-posta adresinize bir bilgilendirme mesajı iletilir.

Siparişleriniz depomuzda kalite kontrolü yapıldıktan sonra hasarsız olarak kargo şirketine teslim edilir. Ürününüzü teslim almadan önce dış paketini kontrol ediniz. Ürününüzde bir hasar olması durumunda kargo görevlisine detaylı hasar tespit tutanağı hazırlatmanız gerekir. Bu tutanakta ürünün teslimat sırasında kontrolünüzden geçtiği ve hasarlı olduğunun tespit edildiği açıkça belirtilmelidir. Hasar tespit edilen ürünler, teslimatı yapan kargo şirketi aracılığıyla Dekoryon’a ulaştırılmalıdır. Eğer ifade edildiği şekilde bir tutanakla ürünün hasarını beyan etmezseniz, ürünü dış paketi itibariyle sağlam bir şekilde teslim aldığınızı biz kabul edeceğiz.

Sipariş ettiğiniz ürünün, çeşidine bağlı olarak, tedarikçi firması tarafından teslime hazır hale getirmesi teslimat süresini önemli ölçüde etkilemektedir. Türkiye’nin çeşitli bölgelerine teslim süresi değişebilmekle beraber, siparişinizi anlaşmalı Kargo şirketine teslim ettikten 1 (bir) – 3 (üç) iş günü içerisinde adresinize teslim edilmesi planlanmaktadır.

Kullanıcılar, teslimat süresinde yaşanabilecek gecikmeleri en aza indirmek için adres bilgilerini doğru ve eksiksiz sağlamakla yükümlüdür. Hatalı adres bildiriminden kaynaklı gecikmelerden Dekoryon sorumlu değildir.

Not: Kargo firmaları Türkiye genelindeki köy adreslerine teslimat/sevkiyat yapmamaktadır

E-Bülten Abone Ol

En son haberler, bildirimler ve daha fazla tasarım için kaydolun

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı